Часовий майстер, або годинникар, це фахівець, який займається ремонтом, налаштуванням та обслуговуванням механічних та електронних годинників. Він також може займатися реставрацією старовинного годинника та створенням індивідуальних годинникових механізмів.

Завдання годинникового майстра включають розбирання та чищення годинникового механізму, заміну зношених деталей, налаштування ходу годинника, встановлення та регулювання механізму, заміну батарейок в електронному годиннику, а також ремонт корпусу та ремінця годинника.

Часовий майстер повинен володіти спеціалізованими знаннями та навичками, включаючи розуміння пристрою та роботи годинникових механізмів, використання спеціальних інструментів та обладнання, а також навички ручної роботи та тонкого налаштування. Точність, уважність до деталей та терпіння також є важливими якостями для успішної роботи годинникового майстра.

Якщо у вас виникли проблеми з годинником або вам необхідний ремонт або обслуговування, рекомендується звернутися до кваліфікованого годинникового майстра або спеціалізованого сервісного центру.

Звертайтесь к мастеру в Одесі по телефону 063-735-03-38 или 048-735-03-38